Výsledky CNAWR Rodeo Tour 2009

Kompletní výsledky všech kategorií za letošní ročník CNAWR Rodeo Tour, sláva vítězům a čest organizátorům :-)

Typ článku: 

Komentáře

chyby?

Je úžasné že přijedu domu a na webu jsou výsledky :o) Ale nějak jsem nepochopil podle čeho jsou seřazený muži. Podle celkových bodů určitě ne, alespoň pokud se kouknu na konec tabulky.

chyba?

tu Kosatka: nevím čím to ale mám započítané výsledkya jen za jeden závod jestli správně koukám?

Kosatka Dravá...

Kouzlo nechtěného - ale přesně jak říkal Bjéťa :-) Zřejmě když jsem tě přepisoval z kytovce, vloudil se překlep, takže si to excel nesrovnal. Sorry, opraveno.

Smekám...

... Pavlíku, odvedl jsi skvělou práci. Včasné výsledky jsou hnací silou pro další tréninkové úsilí. Jen taková myšlenka, bylo by reálné dozvědět se i počet bodů za hodnocené jízdy? Jde mi o motivaci. Jestliže 15. měl 240 bodů a 9. měl 315, mohla by to být také účinná páka pro další zlepšování se. Díky za komentář.

Re: Smekám...

Tolik chvály najednou... Asi jsem ti to, Slunďo, spočítal dobře :-) Každopádně body za jízdy nejen že se dají zobrazit, ale už je to i víceméně připravené. Tady: http://www.cnawr.cz/959-vysledkova-listina.html je experimentální provoz výsledkové listiny, která to umí, stačí zobrazovat další sloupec. Jediný problém je v tom, že Vrbné je zatím první závod, od kterého mám i body za jednotlivé jízdy, takže to zatím nedávalo moc smysl. Nicméně pro příští ročník se to může zprovoznit, jen je třeba dohodnout formu zobrazování. Někdo se dostal do semi nebo do finále, tudíž má vícero bodů, a jak to zobrazit...