Závody

Obrázek uživatele Zíbí

Mistrovství Polska v Creekingu

Ahoj,

Rádi bychom Vás pozvali na 32. Akademické mistrovství Polska v creekingu. Tyto závody jsou největší akcí v Polsku kam se sjíždějí jak amatéři tak zkušení jezdci, aby poměřily síly. Společně všichni soutěží o nejvyšší příčky na bedně, ale také si užívají pádlování.

Závod proběhnš 18. 4. 2015 na řece Kamienna ve městě Szklarska Poreba.

Startovné: 50 zlotých ( zahrnuje vstup na párty)

Ubytování : 24+2,20 zlotých/noc v Schronisko SSM „Wojtek” - nutná rezervace

CNAWR Termínovka 2015

Vážení, tak je to tady. Následující termíny si pořádně zapište do notýsků. Bližší info o našich akcích najdete zde v dostatečném předstihu.
 

Akce v ČR – CNAWR

 

 16 – 17.5 – Praha, Troja – Youngstercamp I

     1 – 2.8 –  Praha, Troja – Youngstercamp II

15 – 16. 8 – Plzeň, Kalikovák – MČR Freestyle

11 – 13. 9 – Praha, Troja – EuroCup Freestyle, Kaykacross

Obrázek uživatele Zíbí

Festival divoké vody Čunovo by Vilda

Sluníčko, příjmné podunjaské klima, osvěžující voda a spousta atrakcí i pro ty (nebo snad zejména?), kteří s vodou nemají jinak nic moc společného. Zhruba tak by se dal shrnout festival divoké vody v Čunovu, který se konal 3. a 4. Srpna. Jeho myšlenkou je přilákat raftery, surfaře, kajakáře a další širkou skupinu lidí a nabídnout jim poměrně slušnou škálu možností, jak ztrávit letní víkend. 

Rodeo s nafukovacími loděmi Sevylor na FF 2012 (Další rozměr rodea na nafukovacích lodích Sevylor)

Intuitivně cítím, že vodáctví je spíše zábava pro volný čas, zatímco kanoistika je celá množina vrcholových sportů. Já mám možnost proplouvat napříč oběma tábory. Na klidných vodách se potkávám s divokými jízdami českých vodáků a ve zpěněných dravých peřejích nadšeně sleduji klidné tváře a dokonalé pohyby kanoistických atletů. Vodní slalom, rafting, sjezd, sprint, dračí lodě, veslování a koneckonců i ten náš freestyle čili rodeo na divoké vodě, všechny tyto sportovní disciplíny mají svá přísná pravidla, nekompromisní rozhodčí, body, vteřiny, nejlepší výkony, nejúspěšnější sportovce a týmy, rivalitu, sponzory, smlouvy, omezení, reklamu a byznys.

ARF cup Cunovo

Súťaž vo freestylovom kajakovaní a kajak crosse.

Tréning
Oficiálne tréningy na playspote sú od piatku 28.9. v poobednych hodinach Predtým je samozrejme možnosť trénovania za poplatok.

Preteky
Sobota 29.
Funslalom 9:30 vyklad trate
Kajak freestyle -12:00 kvalifikacia kajak freestyle ( vsetky kategórie ) session system 10 min/ heat

Semifinale kajak freestyle ( vsetky kategórie )
20:00 Párty!!!

Nedeľa
Kajak freestyle - 10:00 finále kajak freestyle ( vsetky kategórie )

Obrázek uživatele Zíbí

Pozvánka na kamp

Možná jste o tom už slyšeli, ale ještě jednou pro zopakování. Pirate-production.cz crew pořádá 21.-23.9. 2012 kemp pro začínající kajakáře a kajakářky a to přímo v Praze na slalomovém kanále v Troji. Již dříve jsme Vám slíbili více informací, a tak tedy tady jsou.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Závody