V sobotu 1.9. 2001 oslaví svá životní jubilea naši: kamarádi, dcery a synové, sestry a bratři, matky a otcové, snachy a zeťové, báby a dědkové, tety a strýcové, vnučky a vnuci, sestřenky a bratranci, ženy a muži, tchýně a tchánové ...
Zatímco se od brzkého rána bude opékat nevinné selátko, mohou si pozvaní hosté krátit čekání na oficiální začátek oslavy ježděním na kanále.
Zahájení proběhne v 15:00, každý z hostů má za úkol vyřešit počasí (možná by mohl přinést i nějakou tu tekutinu).
V libovolném pořadí proběhne konzumace a popojíždění na kanále + koupání až do pozdních odpoledních hodin (ne).
Předpokládám, že příchody a odchody hostů bude neustále kontrolovat Kosatka, tak jak loni sliboval: vybere občanky, natáhne ostnatý drát, vybuduje jen úzký koridor ke kanálu a zpět, přivede hlídacího psa ...
Touto akcí chtějí oslavenci Bára, Vlasta, Fantomas a Rousil oživit téměř zapomenutou tradici trojských somerkempů.
Links: loňský somerkemp







Telling lies to someone who is being real with you will come back and hunt you, you can not eat your cake and still have it, it is eithe