Jak začít...

Youngsters

Pomalu se nám blíží další pádlovací sezóna a s ní i jedna vypečená novinka! Je jí kategorie Youngsters. Možná jste si stejně jako my všimli, že na CNAWŘích závodech mírně ubývají závodníci. Samozřejmě nás to mrzelo a snažili jsme se zamyslet proč… Částečně asi proto, že se více lidí začíná věnovat divoké vodě, proto se letos můžete těšit na český pohár v kajakcrossu – Kamenice, Labe a Devils Extreme Race. No a hlavně nám na našich závodech chybí „mlaďoši“ čili „výrostci“.

Kayak Extreme

Leden - mrzne, v ulicích se povaluje sníh (nebo špinavá břečka) a vodák už se nemůže dočkat až ten sníh začne na horách tát. Krátí si čas čtením literatury, sledování šílenců na videu, nebo vyráží s Kosatkou a Rosťou na sea-kayaku na dobrodružnou plavbu kolem Střeleckého ostrova, či do bazénu na eskymování.
Nabízím vám však ještě jednu alternativu - počítačovou hru Kayak Extreme.

Cartwheel - a co dál? (1. část)

Možná si ještě vzpomenete na první článek, který jsem na MP věnoval rodeu - jeho historii, nejpopulárnějším figurám a s trochou ironie i naší současnosti. Od doby jeho vzniku se i u nás mnohé změnilo a freestyle si našel spoustu nových vyznavačů. Seriál, který dnes zahajujeme je určen především těm, kteří se chtějí rychle zorientovat ve změti různých figur a jejich názvů.

Přihlásit se k odběru RSS - Jak začít...