Napsal uživatel CNAWR dne .
Tento web používá soubory cookie, které nám pomohou poskytnout vám to nejlepší při návštěvě našich webových stránek. Pokračováním v používání těchto webových stránek souhlasíte s používáním těchto souborů cookie
Chceš vyhrál kůl vestu co nemá jen tak někdo.
Zapoj se do devils soutěže. Zbývá posledních pár dní.
Telling lies to someone who is being real with you will come back and hunt you, you can not eat your cake and still have it, it is eithe
Spolehlivý a bezpečný expres
I gave my spouse all i could give and she paid me back by cheating on me and that caused me a lot of pain, I was not sure at first but i
Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%?
Rychlá a legitimní půjčka
Komentáře
Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne .
Guys! Does this boat really exists? Is it PE? Is there any manufacturer for such boats? What is it designed for?
Model Meresjef
Napsal uživatel pája dne .
Chtěl bych se zeptat, zda jestli se budou vyrábět také tři verze tak jako u ostatních modelů. To je asi ta větší, nebo ne ?
pája
Re: Model Meresjef
Napsal uživatel Řeznik dne .
A já chci vědět jestli to sezení odemně okoukal Corran Addisnon v Rabiox, nebo na to přišel někdo od Riotu? A kdy nám jí na hraní přiveze Jirka????
kolejna rewolucja czy prima aprilis
Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne .
Jeśliu to nie primaaprilisowy żart to nowa era już nadeszła- rodeo łódka o długości 122cm!!!, ciekawe tylko co z nogami. Zaznaczam że próbowaliśmy jużw weekend łodki o długości 170cm. Ciekawe gdzie się to skończy - kanadyjkarzom będzie łatwiej bo jak wiemy potrzebują mniej miejsca na podwinięte nogi.
Re: Re: Model Meresjef
Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne .
Ahoj
Uz mam objednavky na pet kousku. Do mesice tu jsou. :-)) Jirka
Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne .
Něco tak odporného jsem ještě neviděla.
Je to lavór.
Staromódní kajakářka
nová rodeovka firmy Riot
Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne .
Je to hnusná bečka. Myslím, že tohle už je trochu moc. Kayaking jde do hajzlu.
Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne .
To je snad apríl nebo co. Do toho bych nevlez ani za nic. Myslím, že délka lodi by neměla klesnout pod 1.90m. Tohle je prostě hrnec!!!!!