O serveru

CNAWR.cz je internetový magazín věnovaný rodeu na divoké vodě. Zatím jediný v čechách, který se snaží pravidelně zabývat fenoménem playboatingu. (kromě rubriky na koneo.cz). Organizace CNAWR si dala do vínku rozvoj rodea u nás a náš server se o tom snaží informovat.

Cnawr.cz je "velmi" navštěvovaný server a tomu odpovídá také jeho již poměrně rozsáhlá struktura, která se dá ve stručnosti rozdělit do několika části - hlavní strana s přehledem posledních článků, rubriky s články, služby, adresář, galerie, diskuzní fórum.

Hlavní strana cnawr.cz (www.cnawr.cz)

Titulní strana zpravodajství představuje hlavní vstupní bránu serveru, na kterém se každý den objevují nově publikované články ze všech rubrik. Starší články se z titulní strany odsouvají do archivu, který si můžete vyvolat linkem na spodu hlavní stránky pod články. Všechny články jsou pak současně k dispozici také v jednotlivých rubrikách. Hledáte-li starší článek podle určitého hesla, pak ideální nástroj pro jeho nalezení je náš fulltext. Na hlavní stránce naleznete také řadu dalších informací - jsou zde např. vypisovány nejnovější záznamy v našich službách a především jsou zde k dispozici krátké zprávy, které vycházejí v průběhu dne.

Rubriky s články

Články publikované na cnawr.cz jsou řazeny dle svého zaměření do necelé desítky rubrik - na serveru tak naleznete rubriku zaměřenou např. na rodeo tour, naše členy - membership, rady začínajícím i zkušeným rodeistům - tips&triks, gallery a další. Aktuální zpravodajství o dění v našem sportu naleznete v rubrice news.

Služby - bazar - kluby

Důležitou součást cnawr.cz tvoří naše služby, které bezplatně poskytujeme čtenářům - jde především o zprostředkování prodeje či nákupu použitých zařízení. Svůj záznam si může do služeb umístit zdarma kdokoliv, kdo prodává něco co souvisí s rodem.

Chceme aby i naši čtenáři se mohli podílet na celkové podobě webu, proto mohou vkládat reakce na jednotlivé články (ty jsou pak vyditelné přímo pod daným článkem) a nutno podotknout, že někdy je diskuze v reakcích daleko zajímavější než samotný článek.

Čtenáři se mohou vyjádřit také v guest-booku (viz. níže), nebo v tvz. klubech kde si mohou založit svůj dizkusní klub na téma, které je zajímá a přizvat ke komunikace ostatní čtenáře.

Adresář

S ohledem na vysokou návštěvnost cnawr.cz se její stránky stávají ideálním nástrojem pro zprostředkování kontaktu mezi zákazníkem a třetími společnostmi působících v našem oboru. Z tohoto důvodu naleznete na serveru také oborový adresář, ve kterém se prezentuje řada firem z oboru. Adresář je úzce propojen s rubrikou equipment a také s fulltextovým vyhledáváním v rámci článků. Do adresáře můžete vstoupit buď z nabídky umístěné na hlavní stránce pod články nebo kliknutím na pole "equiopment" v záhlaví každé stránky.

Galerie

Velmi využívanou součástí cnawr.cz je galerie digitálních fotografií. Ta v současné době obsahuje již několik tisíc fotografií. Získá tím především jedinečnou možnost prezentace svých prací ostatním čtenářům. Do galerie vstoupíte nejlépe po kliknutí na pole "galerie" v záhlaví každé stránky.

Diskuzní fórum - GUEST-BOOK

Jednou z výhod internetového média je možnost interaktivní diskuze - k tomuto účelu existuje na serveru často navštěvované diskuzní fórum. V diskuzním fóru můžete nalézt odpověď na řadu vašich problémů a dotazů. Do diskuzního fóra vstoupíte nejlépe po kliknutí na pole "diskuze" v záhlaví každé stránky.

Fulltextové vyhledávání

Chcete-li nalézt na serveru články týkající se nějakého konkrétního tématu, je pro vás ideální nástroj fulltextové vyhledávání, které velmi rychle naleznete všechny články obsahující zadané slovo či řetězec. Navíc jsou výsledky ohodnoceny a zobrazeny postupně tak, aby nejrelevantnější články byly zobrazeny na začátku seznamu. Fulltextové vyhledávání naleznete na adrese ? nebo můžete využít pole pro jednoduché vyhledávání umístěné v záhlaví každé stránky.

Jak jistě vidíte na seznamu aktivit, které jsou na cnawr.cz provozovány, snažíme se pro vás vybudovat obsahově a kvalitativně co nejkomplexnější server, na kterém získáte vše potřebné z oblasti rodea na divoké vodě. Za přípravou celého projektu stojí dnes již "rozsáhlý tým" autorů (3x), programátorů (2x) a obchodníků (?x), kteří věří, že jejich práce bude oceněna především tím, že se na naše stránky budete pravidelně vracet.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se s nimi na nás obrátit na adrese info[at]cnawr[dot]cz

Typ článku: