We Care

We Care – Hiko vstupuje na trh s dobročinným projektem spojeným s novou řadou dámského oblečení.
V letošní sezoně uvede Hiko Sport zcela novou řadu vodáckého oblečení pro ženy s novým originálním designem a propracovanými střihy. V souvislosti s představením této inovativní dámské řady ve spolupráci s Onko Unií jsme připravili nový projekt nazvaný We Care.

Nákupem výrobků z nové dámské řady označených logem We Care přispějete na boj proti rakovině prsu a přinášíte pomoc lidem, kteří onemocněli touto chorobou – firma Hiko Sport věnuje výtěžek z této kampaně na projekty spojené s prevencí a bojem proti této zhoubné chrobě. Seznam výrobků, které jsou součástí této kampaně naleznete na www.hiko.cz.

„Použitím symbolu ‚Pink Ribbon‘ a nabídkou výrobků řady ‚We Care‘, bychom chtěli zvýšit povědomí o této zákeřné nemoci, o prevenci a o tom jak nemoc včas rozpoznat. Budeme proto nabízet informace ohledně této nemoci na visačkách na oblečení, formou speciálních letáků, kde bude návod na samovyšetření a další doplňující informace. Vše je samozřejmě k nalezení i na našich stránkách www.hiko.cz - We Care - projekt na podporu boje proti rakovině prsu a také na facebookové stránce We Care.

Nákupem si odnesete kvalitní funkční výrobek a zároveň přispějete na charitativní akci, což potěší dvojnásob. Věříme, že s Vaší pomocí budeme moci přispět co nejvyšší částkou.

A nezapomeňte:

Rakovina prsu se týká všech
Rakovina prsu u žen se řadí v ČR na přední místo v počtu nemocných.

  • U nás trpí touto nemocí zhruba 50 000 žen.
  • V ČR je každý rok nově diagnostikováno 5 500 žen z toho zhruba 2 000 žen této nemoci podlehne.
  • Rakovina prsu se dá včas rozpoznat a úspěšně léčit. Každá žena by měla provádět preventivní samovyšetření prsů a od 45 roku věku pravidelně navštěvovat mammografické vyšetření.
  • Rakovinou prsu mohou onemocnět i muži

Typ článku: