Mini Mystic - lehce ovladatelná loď na nelehkou vodu (PR)

Loď vyrobena pro kajakáře menší postavy a především pro holky. Jak sám název napovídá tvar byl převzat z velmi úspěšné creekové lodě Mystic. Ten byl v loňském roce vyhlášen creekovou lodí roku. Bliss stick změnil kromě velikosti již jen detaily a především to,aby loď byla ještě více rychlejší a snadno ovladatelnější. Proto vznikla loď, která má velmi dynamický jízdní vlastnosti a hlavně pomůže při nesnázích na divoké vodě. Hrany na dně Mini Mysticu jsou konstruovány tak, aby loď držla perfektně předepsanou stopu, ale nebyla kousavá, což zejména méně silový jezdci bohatě ocení. Užší dno dává lodi lepší ovladatelnost je rychlejší a mnohem lépe se zvedá.

Příspěvek spadá do kategorie tiskových zpráv.

Nový plast, který se začal používat na lodě Bliss stick poskytuje nyní kajakáři a kajakářce pestrou škálu krásných a zajímavých barev. Vnitřní výbava zůstává zachována a je kompatibilní s ostatními loděmi. Sedačka, kolení opěrky a zádovka tvoří jednoduchý systém uvnitř loďě. Vnitřní systém je nekomplikovaný a především funkční.

Konečně je tu k dostání loď na divokou vodu, která bude vyhovovat kajakářům s menší postavou a budou jí lehce ovládat i na těch nejtěžších řekách. Nyní je možnost vyzkoušet si Mini Mystic i v České republice, tak nečekejte a vyzkoušejte loď, která sedne právě Vám.

Širokou barevnou škálu lodí Mini Mystic nyní najdete ve vodáckých prodejnách Hiko sport, kde na Vás čeká i kompletní nabídku lodí Bliss stick, www.hiko.cz. V Hiku také čekají všechny modely lodí Bliss stick na testovací jízdu, proto si můžete zajít přímo na trojský kanál, kde Vám v Hiku Troji rádi lodě půjčí nebo napsat do vodáckého centra, centrum[at]hiko[dot]cz a domluvit si jízdu na lodích Bliss stick ve všech koutech naší republiky.

Parametry Mini Mystic

  • Délka: 232 cm
  • Šířka: 62 cm
  • Objem: 240 l
  • Váha: 18,5 kg

Tisková zpráva nemusí vyjadřovat postavení ani názory CNAWRu.

Typ článku: