Karbonový freestyle speciál Vajda Stealth

Slovenská firma Vajda Group, známá především vybavením pro slalomáře připravuje karbonový freestyle kajak.
Pár informací ohledně nového speciálu nám poslal marketing manager Robert Kleberc.


foto z firemního webu: www.vajdagroup.com

Dobry den
nas freestyle projekt na uplnom zaciatku a Stealth je prvy prototyp.
VIac informacii a officialny zaciatok predaja je planovany na marec po navrate Peta Csonku z Afriky kde momentalne testuje lod.

Zakladne info:

  • lod je urcena na sutaze vo freestyle (vlna- valec)
  • tvar vyvijany ve spolupraci s Petrom Csonkom
  • material full vacuum carbon
  • hmotnost cca 7,5 kg (sedenie, opierky)
  • momentalne mame len jednu velkost na cca 75 - 85 kg
  • prve ohlasy od P. Csonku vid . mail dole

Ahoj tak uz jazdim na lodi tyzden …
Je to zatila najlepsie co som v zivote jazdil , uzasne lahko ide uplne vsetko , skusal som ju zatial iba na vlne takze valec este neviem ale myslim ze bude super. Uz teraz mam vela zaujemcov!!! A dokonca vela zaujemkin na malu verziu. Více informací v článku na mojem blogu: peter-csonka.blogspot.com

Typ článku: 

Komentáře

super lod´ do Čech

jezdim hlavně na kanále, takže pro začátek objednávám ČTYRY kousky, když budu hodně opatrnej v tlamě, tak mi do léta vydrží.
Ne, né, spíš si počkám na akci, kupte si jeden a další tři máte zdarma...tvar je super, zareaguje na to ZET technology nezničitelnou plastovou rodeovkou?
Carel Boukal

ozaj pekné

Ale Bouky, koupíš kýbl epoxidu a záplaty a jak za starejch časů den ježdění/tejden lepení. A problém s tlamou by chtělo pořešit řízenou explozí. Mě teda kevlary začly zajímat, měl jsem to za snobárnu, ale potřebuju aby mé chátrající tělo nemuselo zvedat takový břemena, no uvidim kolik bude ta sranda koštovat.

Nevim o žádných Pluťáncích.

Nevim o žádných Pluťáncích, kteří by se tu měli objevit. A všechno to jsou stejně jen nehorázný drby pomluvy;)
Jen jsem počítal kolik to asi bude stát O:-)

cena

Easymix v levnější (a těžší - 10kg) verzi je za 1290 € to je cca 34 papouchů. Takže myslim že by se mohli trochu pochlapit, stačí když si jich vobjednáme hodně (že Bouky) aby se to kopyto rozpočítalo. My na plzeňsku, co máme playspoty vystlaný umělym kobercem bysme mohli bejt docela odbytiště. Samozřejmě Ondra se nejdřív musí naučit na nočník:-)

cena?

Tys někde viděl cenu?? Já ne (nedozvěděl jsem se ji ani na dotaz). Nedozvěděl jsem se ji ani na dotaz. Dodací lhůta Easymixe je půl roku... a 2010 si asi ani neotestuješ. Možná když se vydáš do francie za Matteu (nebo jak se jmenuje).
A Vajda zatim o jiné než uhlíkové variantě neuvažuje.

Nechte si zajít chuť na

Nechte si zajít chuť na rok 2010 gui gui dělá jen drahou varianta:o) 37500,- + poštovné 280 EUR
to PePe: a ty víš kolik stojí plínky:o)?
U Vajdy mi přijde docela mohutný předek(chápu K1, ale pro C1 nic moc:o) ), ale počkám si na reference:o))

Jeden z nejjasnějších

Jeden z nejjasnějších ponaučení z posledních několika desetiletích je to, že kapitalismus je nezničitelná. Marx ve srovnání to upír, a jeden z hlavních bodů z 1z0-047 dumps srovnání Zdá se, že bicsi training vždy povstane znovu poté, co byl bodnut k smrti. Dokonce i pokus Maova, v kulturní revoluci, smazat stopy kapitalismu, skončila ve svém triumfálním návratu ccip. Dnešní levice reaguje na celou řadu způsobů, jak hegemonii globálního kapitalismu a jeho politické doplnit, liberální demokracie. Mohlo by například přijmout hegemonii exin itil,, ale pokračovat v boji za reformu v rámci svých pravidel (to je třetí cesta sociální demokracie).

nesmysl

37 bez daně s daní 44 tisíc? životnost a záruka minimálně dva roky, množstevní slevy pro oddíly a vodácké kluby. Až na tom Čony porazí Jackson family na plast´ácích v Thunu, ale ne nějak těsně, tak to bude teprve trhák sezóny, Vodák sport jich objedná celej konatjner...-)))

when you purchase a house

when you purchase a house for say 650-621 RM500K and part finance it with a loan for twenty years, you may have at the end of repayment paid a sum of RM1 million but the house would worth more than RM1miilion at the event of repayment. likewise PKFz may cost 12.5 billion at the end of repayment period but its value may be more than 70-236 12.5 billion at that time. if we have not constructed KLCC, it would cost us more now to build. R we not proud of KLCC the twin tower. uncle kit siang please just be fair and not so vengeful. be magnanimous. to be a stateman you got to behave like one. Being an opposition leader does not give you the god damn right to condemn everyone and everything under the skies. Please spend more time teaching your son how to stand up to 70-646 dumps DSAI first uncle kit siang. i think he needs a "tongkat". At least OTK got the courage to make change and be progressive.

Jak už se stává zvykem,

Jak už se stává zvykem, je u 74-139 rčen mladým nadějím, které mají zájem o freestyle na divoké vodě. Tentokrát bez divoké vody:) Podmínkou 74-138 účasti je alespoň základní zvládnutí eskymáckého obratu (a vhodná loď). V rámci campu si ukážeme všechny možné a nemožné varianty cvičení a 74-137 figur, které se dají provádět na bazéně. YC bude probíhat souběžně se závody v eskymování na mělčí polovině bazénu. Pravděpodobně dojde k rozdělení do dvou bloků po 1,5 h. YC bude ukončen v 13.30, kdy bude bazén vyhrazen pro finále závodu.74-135

KayakCrossu MB5-537 na

KayakCrossu MB5-537 na Kamenici, který budou pořádat Vodáci Choceň ve spolupráci s EKC a MB5-554 CNAWRem. Závod proběhne jako v loňském roce na úseku kolem Tobogánu. Během letošního ročníku se můž MB5-538ete těšit na lepší časovou synchronizaci závodu, nový start a určitě zajímavou trať :MB5-294