Dárek od EJ

Po dlouhých peripetiích, kdy jsme si vyměnili víc jak 50 mailu, jsem se konečně dočkal mé vysněné lodičky. Když jsem jí konečně přinesl na kanál, kde už nějaký pátek trénuje EJ, tak to vyvolalo velké pozdvižení. Jediný SuperStar v Austrálii.

EJ hned přiběhl jestli je to moje, následovalo nice to meet you a EJ se snažil mi seřídit lodičku, tak aby mi hned na poprvé seděla. Celkem zbytečně, protože pokud tam není mé sezení, není to zkrátka ono. Na konci dne jsme se sešli na břehu a prohodili par slov typu jak se mi líbí. Když jsem vyhodil nefunkční míč z lodi, co by jste chtěli za 2 dolary. A projevil nepatrný zájem o tu věc co má v lodi a pořád jí dofukuje. Zželelo se mi mě a věnoval mi jeden z 5ti Happy thruster co tu měl sebou. Tak jsem mu na oplatku poslal alespoň tu jednu fotku co se mi ten den povedla.

Happy thruster je zatím asi nejdokonalejší overthruster. K výhodám klasického míče přidává příjemnější tvar lepší povrch kvalitnější materiál ale to nejdůležitější je, že tlačí nohy do stehenních opěrek. Se skládá se ze 3 válců přičemž 1 funguje jako overthruster a zbylé dva přijdou pod nohy. Abych nebyl jen u té chvály. Jedná se o prototyp, který trpěl nešvarem utíkání vzduchu. V místech, kde dochází ke slepení 3 spojů, unikal vzduch. Jedná se o nejslabší článek který při značné námaze povoloval. Ježdění s ním je velice příjemné. Člověk ho ani nevnímá, dá se nastavit různá velikost. EJ jezdí s cca 20 cm vysokou boulí pod špricnou. Až si člověk říká že si to ta špricka nechá líbit. Nasazování špricky chce trochu cviku a happy thruster má tendenci trochu cestovat do stan. I přes pár drobnůstek neznám lepší overthruster.

P.S.:

Jedna firma už začala vyrábět špricky s místem pro plastový over thruster. SuperStar je skvělej. Dá se tvrdit, že přímo stavěném do tohoto válce. Obavám se, že mě pak nebude bavit jezdit v Čechách :o)

Typ článku: 

Komentáře