Creekovka za dvacet, rodeovka za deset

Když mezi vodáky vyslovíte jméno značky Riot, každý se třikrát pokřižuje, odplivne si a řekne, že by si Riot nikdy nekoupil, protože je to jedna z nejdražších značek na trhu. Je pravda, že v minulosti tomu tak možná bylo, ale nyní vám nabízíme jedinečnou možnost pořídit tyto ve světě velmi známé kajaky za opravdu výjimečné ceny.

Příspěvek spadá do kategorie tiskových zpráv.

První kajak z naší nabídky je Thunder. Tento kajak, který shora vypadá jako pěkná creeková loď a na druhou stranu zespoda vypadá jako super hračka na hraní. Přesně tak: Thunder 76 je o všestranosti a hlavně o zábavě.Thunder je perfektní pro začátečníky, kteří hledají loď, která odpouští a která je rychle dostane z potíží. Thunder nabízíme také ve velikosti 65 pro pádlery standardních rozměrů. Malej byl doteď za dvacetšest a velkej za dvacetosm Františků (Palackých). A teď si svého Thundera můžete odnést za vyvoněných dvacet táců a ještě vám pětka zbyde.

 Riot Thunder 76

Jedna z nejlepších creekovek současnosti, Magnum. Rychlá a stabilní loď s pořádným výtlakem. Díky svému tvaru vás udrží ve zvolené stopě a co víc, pomůže vám dostat se z každého válce. Je to prostě loď do extrémních podmínek na kterou se můžete spolehnout.Je tady pro vás ve dvou velikostech, 72 a 80, takže kajak pro malé i velké. Magnum ušetří vaší prkenici hezkých devět tisíc, takže za dvacet tisíc je váš.

 Riot Magnum

Příval skvělých cen nekončí. Další pán na holení je Sniper, krátký creek pro menší kluky nebo pro holky. I jeho cenu jsme pěkně oholili z dvacetišesti tisíc na u nás tak populárních 19 990,- kaček za Sniper.

 Riot Sniper

A teď ta největší pecka. Nebudeme dlouho chodit kolem horké kaše. Takže pozor! Slabším povahám doporučujeme se posadit, protože to co se dozvíte na následujících řádcích by vás mohlo položit. Tak jste připraveni? Dobře. Riot Flair, vymazlená rodeovka. A zase ve dvou velikostech, takže si vybere opravdu každý. Riot Flair 47 za deset tisícovek a Flair 57 za třináct a půl. Nevěříte? Věřte!

 Riot Flair 47

Kajaky můžete vidět v prodejně Hiko sport na Pankráci a většinu z nabízených kajaků můžete v Tróji v klidu vyzkoušet a rozhodnout se, který je pro vás ten pravý. Ale neváhejte příliš dlouho, množství lodí na skladě je omezené.

Váš Hiko team

Tisková zpráva nemusí vyjadřovat postavení ani názory CNAWRu.

Typ článku: