Přišel čas vydělat na nákupu lodí a vybavení

 Water element Sezóna je v plném proudu, vodáci jsou na každém kroku a nové vodácké centrumWater element v Brně připravilo včas výprodej nových i testovacích lodí se zárukou, aby si ještě každý vodák stačil do konce sezóny něco užít.

Příspěvek spadá do kategorie tiskových zpráv.

Water element - Vodácké centrum

„Vodácký obchod jedině u vody“

Nebudeme Vám sem vypisovat dlouhý seznam zvýhodněných lodí, nebo ještě delší seznam zvýhodněného vybavení, naservírujeme Vám jen pár lodí s trochou vybavení, které při nejmenším stojí za zamyšlení. Pokud však tento rok již neplánujete žádný nákup, určitě na naších stránkách zavítejte do sekce Water element Community, kde se snadno a zdarma můžete zaregistrovat a získat nespočet výhod, slev a možností vyhrát hodnotné ceny v losovací soutěži a to není zdaleka vše. Průběžně Vás také budeme informovat o novinkách nebo výhodách, dříve než se tyto informace dostanou do éteru. Můžeté také využít širokou nabídku jedné z nejlevnější a nejlépe vybavené půjčovny na jižní Moravě.

Pokud Vám krátký výčet lodí a vybavení, na kterém lze chytrým nákupem parádně „vydělat“, navštivte prosím naše internetové stránky www.vodackecentrum.cz, kde najdete kompletní seznam cenově zvýhodněných nových i testovacích lodí. Pozor, nejedná se jen o kajaky, ale i o kanoe, nafukovačky nebo seakajaky. V případě dotazu se na nás kdykoliv obraťte.

A nyní konečně zavítáme do světa chytrého nákupu:

Fluid kayaks

 Fluid kayaks V současné době již netřeba moc komentovat. Sice je výrobce na trhu jen pár let, ale kvalita a parádní design katapultoval firmu mezi elitu. Creekovky, rodeovky a playboaty od této firmy najdete kompletně v naší prodejně, včetně testovacích lodí. A za parádní ceny!

 

Fluid Solo L expedition – rychlost, točivost, dobré boofování a vynořování, stabilita – tyto definice jsou asi nejčastěji slyšet od pádlerů, kteří na Solu jezdí od extrémní WW6 po příjemné WW3. Vodotěsný prostor v zádi, velice pohodlné a pevné sezení Fluid doplněné ještě balíkem pěn, polstrování, houbiček a dalších věcí nyní pořídíte za necelých čtyřiadvacet tisíc oproti standardním skoro osmadvaceti.

 

Fluid Solo L expedition

 Fluid Solo L expedition

Pokud se Vám kajak líbí a nechcete dekl, např. kvůli odlehčení lodě, nebo ho jen prostě nepotřebujete, není nic jednoduššího než si vyzkoušet Solo L. A když jste menší postavy, tak si zase bez problémů můžete zkusit Solo M... A pro Vás kajakářky máme v rukávu Solo S. No a můžu Vám povědět, že naše kajakářka Evička na tom předvádí neuvěřitelné výkony. Někteří z nás tomu stále nemůžou uvěřit...

Solo L

 Fluid Solo L

Solo M

 Fluid Solo M

Solo S

 Fluid Solo S Playboaty Spice a Flirt jsou nejen ve světě hodně oblíbené. Pokud rádi jezdíte vodu do WW4, určitě věnujte chvilku času a přečtěte si něco o těchto lodích na našem webu. Nebo si je klidně přijďte zkusit k nám. Řeku máme od obchodu jen pár metrů… a cena? Spice za dvaadvacet a Flirt za necelých dvacet tisíc. A to nemluvíme o testovacích, které jsou ještě levnější a také se zárukou! Kompletní seznam na www.vodackecentrum.cz!

 

Ani na rodeovku nesmíme zapomenout. Nemesis se designerům od Fluidu náramně povedl, což Vám může říct i známý český pádler a WE Prorider Jirka Kopečný. Recenzi a fotky na webu WE si nenechte určitě ujít. K dispozici je několik velikostí, takže si vybere prakticky každý.

 

Dragorossi

 Dragorossi Corrana Edisona mnozí z nás velice dobře znají jako jednoho z nejlepších designerů kajaků na divokou vodu a rodeo. Svoje zkušenosti nyní uplatnil u italské značky Dragorossi. Kajaky s extravagantním tvarem jsou mnohými odepsány na první pohled. Pro druhé jsou to však kajaky, které mají v sobě skryté něco navíc. Stačí si kajak půjčit víc než na deset minut a zjistíte, že extravagantní tvary mají opravdu něco do sebe. Donedávna byla pro mnohé velká nevýhoda tvrdá zádová opěrka a nepříliš dobře řešené sezení. Tento problém byl však eliminován novým, velmi pohodlným sezením. Velkou výhodu je však cena, která začíná u všech typů na necelých třiadvaceti tisících. Dragorossi také oproti jiným využívá vysoce kvalitní materiál HDTP, který svojí odolností snížil počet reklamací pod 1%, což je skoro neuvěřitelné. Mafia, Gangster, Criticall mass, Stinger, Fish, Thruster a další dávají prostor pro výběr kajakářům všech kategorií, velikostí i zkušeností...

 

Gangster

 Gangster

Mafia

 Mafia

Gumotex

Netřeba představovat ani nijak vychvalovat či kritizovat. Každý z nás ví, o čem je řeč. Kvalita, tradice atd. atd. Pokud přemýšlíte, rádi Vám poradíme nebo Vás lodě necháme vyzkoušet na vodě. K lodím od Gumotexu dostanete mnoho vybavení nebo na vybrané lodě 5 let záruku.

Gumotex Baraka

 Gumotex Baraka

Rainbow

Dlouholetá tradice. Kajaky, kanoe, seakajaky, sit-on-topy… na co si jen vzpomenete u Rainbow to najdete. Nejvíce slávy zajišťují turistické kajaky a seakajaky. Léta zkušeností se určitě podepsaly na celkové kvalitě a funkčnosti lodí. Ergonomické sezení zvláště u turistiky velmi oceníte. Perličkou mezi seakajaky je jednoznačně singl Laser expedition a mezi debly Atlantis expedition. Opět jsou tu možnosti testování nebo zapůjčení těchto lodí.

Atlantis

 Atlantis

Laser

 Laser A mnoho dalších… K lodím Vám samozřejmě nabídneme spoustu vybavení od tuzemských i světových výrobců. ( například pádlo C1 od 400,-, pumpa dvojčinná od 350, pádlo K1 od 550,-, neoprenové boty se zipem od 590,- a mnoho a mnoho dalšího vybavení. ) Většinu najdete na našich webových stránkách www.vodackecentrum.cz. Momentálně tam není ještě úplně vše, ale každodenně na tom pracujeme. Doufám, že jsme Vás alespoň trochu navnadili a potěšili. Těšíme se na Vaši návštěvu Pěkný zbytek vodácké sezóny Ahoj! A nezapomeňte, že všude dobře, na vodě nejlépe! Water element team

Tisková zpráva nemusí vyjadřovat postavení ani názory CNAWRu.

Typ článku: