WCFKC 1.

Všichni (tři Slováci – Čony, Nina, Vlado i naši Kopeček, Vohraďák a M., Čuro a Špindlík) jsme se setkali včera (24.8.) v našem squotu v beach klubu 100m od Lachine. Hned ráno jsme si šli společně zajezdit. Až na jeden problém - Čonyho loď zůstala někde na trase Vídeň-Montreal- vypadá všechno idylicky.

Hlavni vlna, zvaná Big Joe, je asi 6m široká a dá se jezdit na obou stranách. Je větší, tím pádem lepší. Druhá je menší, hodnější, ale huge pan-amy se tam taky daj. Jedinou nevýhodou vlny je absence vracáků, a tak se nahoru dostáváme pomocí malých vracáků a lan, podobně jako na Moravici.
Jak jsme už napsali, podobné Moravici je i ježďení. (10ti minutové nájezdy a huge movy).
V současné chvíli řeší Čony, Nina a Kopeček ztracenou loď a my řešíme vás - naše kamarády - v Čechách. Za chvíli se vyrazíme převlíknout do squotu a půjdem si dát večerní session.
Obydlí se nám podařilo pořešit včera večer. Máme pokoj na spaní (party stan) a z okna máme výhled na beach hřiště a trochu i na řeku, takže v klídku. Jinak dneska nám naši ubytovatelé nabídli, že si můžem dát pivka do lednice.
Až dorazí Čonyho loď, tak zkusíme pořešit auto pro nás všech osm, a začátkem příštího tejdne bychom chtěli vyrazit na Ottawu, kde budem pádlovat zhruba týden a kde se pojede první závod WC.

Mějte se a užijte si Tróju.

Peace!
J&J (Čuro a Špindlik)¨

více o World Cupu serii tří závodů na Ottawa River, Black River a Rock Islandu najdete na adrese www.wcfkc.com
Curuv 1. zapis pak na ww8.

Typ článku: 

Komentáře

dalsi zpravy

je videt ze aspon nekdo dodrzuje tradici a pisete na! jsyme radi a brzo dejte zase vedet, mejte se kaca

juuuuu

fakt vam zavidim ale užite si to a hlavně pište co a jak ad z toho taky trochu něco máme jinak troja se snad tak nějak povedla až na menší problémi s policíí a tak to abyste si nemysleli že se tu nudím....:-) a natrhně te jim .......