Napsáno ve středu Bubáčem a Vohraďákem:

Česká smečko!
Další zpráva z Dojčlandu: sme tak neskutečně hustý, že by ste všichni dost čučeli. Tréninky proběhly za ideálního stavu, což znervóznilo zejména Mr.Špindler Jan (13.místo) and Mr. Vohradský Štěpán (24.místo) natolik, že postoupili do čtvrtfinále. Teď se intenzivně stresují před nadcházejícím kontestem, kde je čeká nekompromisní bitva proti 25. nejlepším kajakářům světa.
Kvalifikace holek a singlů proběhly už včera, a zde je třeba vyzvednout výkon Lukáše Červinky, kterýho jeho brutální jízda nabušená newschoolovejma trickama katapultovala na postupový 5. místo. Předvede se nám tak ve čtvrtečním semifinále. Naše holky úplně nezářily.
V dnešní kvalifikaci chlápků byly k vidění jak neskutečně nabušený jízdy, tak spusta výplachů při pokusech o běžný triky. Pár favoritů skončilo na nepostupových místech, za to špičku ovládl klasicky team USA. Stephanem Wrightem, který odpálil dvě jízdy v součtu pouhých 1700 bodů. V jízdách první pětky byly k vidění masivní (doprdelemetrapůlhuge) comba jako blunt to mcnasty atp.
Pro CNAWR (neskutečně.štědrý) Štěpán V. a Bubáč the Beast

Typ článku: