Postavíme si model Tlamy

Věci se hýbou překotně dopředu, takže si myslím, že na výroční schůzi CNAWRu budete valit voči. Už se nemůžeme dočkat, až vás v sobotu 26. listopadu uvidíme. Jsme vážně zvědaví, a vy byste měli být také, hodláme vám totiž představit projekt přestavby playspotu Tlama v pražské Tróji. Dozvíte se vše o našich plánech a snad bude i nějaké to promítání.

Nejbližší akcí je stavba modelu v měřítku 1:15. Tuto sobotu a neděli, tj. 12.-13. listopadu, proběhne brigáda na Zlíchově v prostorách Matyho firmy. Sraz je vždy v ulici Na Zlíchově 288 na Praze 5 v 11 hodin. Pod Matyho vedením se pustíme do řezání, lepení, montování a barvení lehkých plastových desek a společně dáme tvar novému playspotu. Vzniklé dílko pak odzkoušíme v laboratořích ČVÚT, abychom měli jistotu, že je náš projekt dobrý a že tedy budeme mít luxusní playspot přímo v Praze. Oceníme pomoc každého vyznavače rodea. Na věku ani zručnosti nezáleží, důležité je jen vaše odhodlání.

Fotografie v galerii jsou pořízeny ve dnech 27. října, 3. a 5. listopadu. Je na nich zachycen průběh přestavby Vlnky a Tlamy. Geodetické zaměření proběhlo v sobotu panem inženýrem Filipem Dočekalem, který veškerou práci odvedl bez nároku na honorář, za což mu patří náš obrovský dík. Jestli vše půjde hladce, provoz kanálu bude obnoven v úterý 15. listopadu.

Typ článku: 

Playspot: 

Komentáře

Brigádnící

Snad se zítra sejdeme v dostatečném množství, ale pokud byste si našli chuť nebo šli kolem, moc rádi vás udidíme. :)