Youngsters camp vol. 2 - zrušeno

Obrázek uživatele Zíbí

Youngsters camp vol. 2 jsme bohužel nuceni zrušit z důvodů popovodňového stavu!

Jsi mladý, či starý a začal jsi jezdit na kajaku? Potom možná právě pro tebe nebo tvůj oddíl máme dobrou zprávu!

V termínu 15.-16.6. 2013 pořádá www.pirate-production.cz a www.cnawr.cz YOUNGSTERS CAMP VOL. 2 pro začínající kajakáře a kajakářky na kanále v pražské Troji!  Letošní camp bude ještě vychytanější a opravdu se bude na co těšit!

Nezáleží na tom, zda umíš eskymáka, nájezd do vracáku, nebo dokonce loop! Zúčastnit se může opravdu každý. Během víkendu budete trénovat pod vedením instruktorů, po večerech se budete vzdělávat při přednáškách a budou pro Vás také připraveny závody, které zvládne opravdu každý.

Náš team se skládá ze dvou několikanásobných mistrů České republiky ve freestylu na divoké vodě - Honzy Špindlera, Štěpána Vohradského, dvojnásobného vicemistra Čech Ondřeje Křivánka, a aby toho nebylo málo, tak i několikanásobného mistra Polska Bartozse Czauderny. Věnujeme se pádlování už od dětství a rozhodně se nezaměřujeme pouze na freestyle. Sjeli jsme už mnoho divokých řek a sbírali zkušenosti i na zahraničních expedicích. Nyní jsme se rozhodli podělit se o své zážitky i dovednosti s těmi z vás, kteří o ně máte zájem.

Takže neváhejte a přijeďte se něco naučit, najít nové přátele a hlavně si užít víkend na vodě. Přijet můžete jak sami, tak klidně i s partou lidí, či celým oddílem. Více informací k vám dorazí včas, ale pro jistotu sledujte

www.pirate-production.cz nebo www.cnawr.cz!

V případě dotazů pište na ondra[at]pirate-production[dot]cz

Typ článku: 

Tagy: