HIKO Whitewater kempy 2016

Obrázek uživatele Zíbí

Nastal čas Vás všechny pozvat na již 5. ročník kempů pro začínající i pokročilejší kajakáře i kajakářky.  Letos se akce koná pod názvemHIKO Whitewater kempy a bude opět probíhat v Praze na slalomové dráze v Troji. Jelikož se kempy těší oblibě, tak jsme letos pro Vás připravili dokonce tři termíny a to 2.-3.7., 6.-7.8. a 24-25.9. Během celého kempu budete mít možnost  zdarma otestovat vodácké oblečení od firmy HIKO, pádla a lodě různých výrobců od HG sportu.

Pro letošek se do našich řad přidal Vít Přindiš a tak kempy budou nově rozšířeny o výuku slalomových dovedností pod jeho vedením.

Během víkendu budou účastníci rozděleni do skupin a pod vedením instruktorů se budou zdokonalovat ve svých dovednostech a to ať jíž úplní začátečníci na klidné vodě tak pokročilejší jedinci v jízdě na vodě tekoucí. Trénink je rozdělen každý den do dvou bloků po skupinách maximálně 5 lidí.

Každý den Vás také bude čekat menší závod o věcné ceny od firmy HIKO, přednášky a rozbor záběrů z vody natočených během dne. Dle počasí budou připraveny další aktivity mimo vodu.

Zázemí kempu poskytne areál HG sportu přímo vedle slalomové dráhy. Během víkendu nám občerstvení a sobotní grilování zajistí Boulder V síti a docházející energii nám přijede doplnit Red Bull. V sobotu proběhne tombola o zajímavé produkty HG sportu a také aukce whitewaterové vesty HIKO Guardian. Každý účastník se může těšit na malý dárek od našich dalších partnerů.

Podrobnější program naleznete na www.pirate-production.czwww.cnawr.cz  a na FB stránkáchhttps://www.facebook.com/HIKOWhitewaterkempy/.

Neváhejte a přijeďte se něco naučit, najít nové přátele a hlavně si užít víkend na vodě. Přijet můžete jak sami, tak klidně i s partou lidí, či celým oddílem.

Přihlašováni na jednotlivé kempy probíhá přes formulář zde:https://docs.google.com/forms/d/1rS9g118o_WUxwlnnrbNFlpADLDiHJroTS71eqLJCqMQ/viewform

 

Cena: zahrnuje ubytování na 2 noci, instruktory, pronájem kanálu, videocoaching, sobotní grilování, závody, testování produktů

A) Loděnice ubytovna - 1800 Kč - nutná včasná rezervace (omezená kapacita)

B) Kemp chatka - 1600 Kč - nutná včasná rezervace (omezená kapacita)

C) Kemp stan - 1300 Kč

 

V případě uhrazení zálohy 200 Kč do 7 dnů před začátkem kempu sleva 50 Kč.

Kompletní vybavení je možné zapůjčit za 480 Kč/den přímo v místě konání kempu. Nutná rezervace v přihlašovacím formuláři.

Typ článku: