CNAWR tréninky – společné pádlování

UTERÝ, 18:00 – 19:00

Ahoj,

Asi jste si všimli, že v rozpisu tréninků na USD v Troji se objevuje i čas vymezený také pro CNAWR.

viz: http://troja.kanoe.cz/images/training/17.pdf

Tenhle údaj v rozpisu nedává členům CNAWR v Troji žádná speciální privilegia. Je to čas kdy jsme se domluvili na společném pádlování zejména freestylu ve Vlnce ale hlavně v Tlamě.  

Často od lidí slýcháváme, že není s kým pádlovat od koho se co přiučit a že to nejde.

Zvolil jsme tuhle nenásilnou formu, kde hlavní myšlenkou je, aby všichni, nejen lidi z bunkru věděli, kdy nás můžou na kanále potkat a můžou si s námi v klidu zapádlovat, něco se naučit, nebo také naopak nás něco přiučit.

Nic víc, nic míň. Kdo má zájem, ví kdy a kde nás najde a také moc dobře ví, že když se zeptá tak mu kdokoli velice rád poradí, jak nejlépe umí.

Jak nás poznáte? No jednoduše, loď pod dva metry :)

Thats all.

Formu tréninků jsme nevolili proto, že je zbytečně moc závazná. Všichni jsme se učili hlavně pádlováním, pozorováním a radami starších.

Aktuálně máme čas jednou týdně, každé UTERÝ od 18:00 – 19:00.

V rozpisu je zatím mylně uveden i čtvrtek
(Z různých provozních důvodů nám může USK s časem hýbat, ale to se dozvíte vždy zde na stránkách v krátkých nebo na našem Facebooku)
Rozpis tréninků najdete zde:

http://troja.kanoe.cz/slalomova-draha/rozpis-treninku
 

Takže jestli máte zájem nebo o někom kdo by chtěl začít freestylovat nebo se trochu zlepšit víte, jste všichni mezi námi vítaní.

PS: Pro ostatní bunkrovníky bez krátkých lodí platí to samé. Budeme rádi, když také využijete stejnou hodinu k pádlování a alespoň budete vědět co za cizince to má loď vedle vás.

PS2: Časem uvidíme, kam se to celé posune.  Tohle je základní myšlenka, abychom se společně znali a mohli spolu bez ostychu pádlovat. Jakékoli náměty nebo připomínky jsou vítány. Pište sem do komentářů nebo mě na email.  Budeme se snažit vyhovět všem, co nejvíce to půjde.  Ale také se u toho chceme bavit, není to totiž naše práce.

Vidíme se na vodě.

Miloš

 

Typ článku: