Kayak Extreme

Leden - mrzne, v ulicích se povaluje sníh (nebo špinavá břečka) a vodák už se nemůže dočkat až ten sníh začne na horách tát. Krátí si čas čtením literatury, sledování šílenců na videu, nebo vyráží s Kosatkou a Rosťou na sea-kayaku na dobrodružnou plavbu kolem Střeleckého ostrova, či do bazénu na eskymování.
Nabízím vám však ještě jednu alternativu - počítačovou hru Kayak Extreme.

Pěkně doma v teple vklouzni do svých papučí, zapni počítač a dej si (jako já) řeku s brutálním spádem kdesi v jižní Africe. Jen doufám, že tomu moc nepropadnete a na jaře vás potkám někde na vodě a nebudeme si, místo v loděnici, dávat sraz někde na ICQ a posílat si místo stavů vody IP adresu pro společné virtuální splouvání divokých řek.

 

 

Princip vlastní hry je celkem jednoduchý, v módu championchip, projet trať (něco mezi slalomem a sjezdem) ve stanoveném čase. Za vynechání branky se samozřejmě přičítají trestné vteřiny. Stihnete-li vše v limitu, postupujete do dalšího kola. Nestihnete-li jedete znovu. V modu free race si můžete vybrat trať kterou chcete (ale jen ty který už máte otevřeny), dokonce si můžete zvolit protivníka a pak jedete oba najednou.

Co je hlavní, když už tě nebaví jezdit jen dolů, dělat si závěsy, projíždět válce a boofovat vodopády, tak si můžes cestou vytočit ukázkovýho cartwheela.

Co realita a obtížnost? Zdá se mi, že kayakář se chová celkem korektně, vesele si pádluje, válce ho (dle velikosti) zbrzdí, když do nich spadne bokem tak většinou eskymuje, (náklony jsem se ještě nenaučil), perfektně boofuje vodopády. Po kratším tréninku se vám určitě podaří postoupit do dalších kol. Jsem sice zatím jen ve třetím kole, ale to je tím, že jsem se teprve naučil dělat závěsy.

Takže chcete-li tak si hru stáhněte a pilně trénujte, v únoru se totiž chystá závod, kde změříme své síly.

další obrázky: 1, 2, 3, 4, a 5
stáhnout: demo

Typ článku: 

Komentáře

Dagger link

Zdarec, prosim gdo sem psal link na gamesu konkurence od Daggera - taky nakej kayak ci co, napis to sem jeste jednou. Novej cnour samozrejme stary prispevky posral.

Dikes, Kubanec.