CNAWR V ROCE 2003

Vážení přátelé rodea na divoké vodě, rádi bychom se s Vámi v tomto shrnutí sezóny 2003 podělili o úspěchy českého rodea nejen doma, ale i v zahraničí.

foto: Duro

V letošním roce CNAWR uspořádala sérii 5 závodů. Dva v Čechách, dva na Moravě a jeden s využitím našeho know-how na Slovensku (ve spolupráci s Geronimoteam). Tyto závody proběhly zcela dle mezinárodních pravidel. Údaje o počtech závodníků a výsledky najdete na vysledky.cnawr.cz. Finálový závod v Praze byl zároveň i Mistrovstvím ČR. Kromě závodů Tour CNAWR uspořádala dva kvalifikační závody v Plattlingu (D) na MS 2003 a to ve spolupráci s rodeovými asociacemi SRN a Nizozemí s nimiž jsme navázali úzké vztahy a na mezinárodním poli tak prokázali nejen kvality sportovní, ale i organizační a manažerské.

Dalším výrazným počinem bylo vyslání českého reprezentačního teamu na MS v Grazu. Výprava zde dosáhla skvělých úspěchů a díky Kateřině Migdauové získala i historicky první zlato. Také zde byla vysoce hodnocena kvalita českých rozhodčích. Závodníci z Česka jsou též stálými a úspěšnými účastníky Eurocupu.

Ve spolupráci s vodáckým magazínem HYDRO a společností BVV Veletrhy Brno uspořádala CNAWR 1. Bazénové mistrovství ČR a to v rámci Vodackého fóra veletrhu BOAT BRNO.

Kromě aktivit závodních CNAWR uspořádala v pražské Troji jednodenní tréninkový Summer Camp . Cílem tohoto setkání, jehož se zúčastnilo přes 40 vodáků, byla popularizace rodea mezi začínajícími jezdci. Ti měli též možnost vyzkoušet a seznámit se s výrobky našich sponzorů, na akci prezentovaných.

CNAWR se dále podílela na organizaci MS v raftingu na Lipně a to zajištěním vodní záchranné služby na trati sjezdu. Záchranu zajišťovalo 10 safetykajakářů.

Proběhl též větší počet exhibičních vystoupení a to v rámci několika sportovních a společenských akcí.

Ani na poli techniky nezůstala CNAWR stát na jednom místě. Elektronická časomíra se světelným displayem a akustickou signalizací se osvědčila nejen v závodech Tour, ale i na závodě Eurocupu v Plattlingu. Letošní další technickou novinkou, představenou na MČR v Praze, je informační monitor, který indikuje v průběhu závodu bodové zisky jednotlivých závodníků a též i průběžné pořadí. Před dokončením je též elektronické bodovací zařízení, které odstraněním papírování usnadní práci rozhodčím a tím tak zrychlí a divácky zatraktivní průběh závodu. Navíc bude tato technologie zřejmě využitelná pro pořadatele ČPV. Pro ČPV bude též CNAWR programem Toreador zpracovávat výsledky.

CNAWR Rodeo Tour 2003 a úspěchy závodníků Česka na mezinárodní scéně společně s dalšími akcemi pořádanými CNAWR jsme prezentovali v těchto médiích:

Noviny + časopisy:

HYDRO, vodácký magazín v každém čísle dvoustrana CNAWR NOVINY

Večerník Praha

MF Dnes

Profit

ZOOM kulturní společenský rozcestník

Rozhlas: ČRO1 Radiožurnál hodinový pořad Nad věcí

ČRO6 Vltava dvacetiminutová reportáž z MČR Životabudič

Radio Beat upoutávky + výsledky ze všech závodů TOUR

zprávy o umístění na MS a Eurocupu

Radio Kiss upoutávky na M ČR + přímé vstupy ze závodu

TV: ČT 1 Dobré ráno

ČT 2 Český dobrodruh

dokument o úspěchu České reprezentace na MS v Grazu

V závěru bychom rádi poděkovali všem, kteří se svojí nezištnou aktivitou na letošním, pro české rodeo tak úspěšném roce, podíleli.

Velký díl úspěchu patří všem našim sponzorům a partnerům, bez jejichž velkorysé podpory si pořádání tour neumíme přestavit a kterým náleží náš velký dik.

Takže hodně stěstí v roce 2004.

Typ článku: 

Komentáře

Malá nepřesnost

Hned na začátku se píše "V letošním roce CNAWR uspořádala sérii 4 závodů. Jeden v Čechách, dva na Moravě a jeden s využitím našeho know-how na Slovensku
"

Morava a Slovensko jsou jasny, ale nebyly náhodou v Čechách 2 závody, Roudnice a Troja ...

noviny+casopisy

Maci, tata ti posilal vsechny clanky z Plzne, jeden byl i V Plzenskem deniku, ktery neni napsany.