Ukončení vodácké sezony 2007

Tak je to tu zas, začíná padat listí a je čas se přijít pobavit, popít a pokoukat s vašimi dobrými kamarády, které jste tak strašně rádi potkávali na různých vodáckých akcí během letošního sezony. Myslím, že minulý ročník se opravdu povedl ve všech směrech.

Zde je info celé akci. Z obav hojné účasti jsme nasměrovali celou akci do větších prostor než v loňském roce a to přímo k vodě. Ano Ukončení sezony 2007 bude v prostorách hospody na Trojském kanále. Nemyslím, že by zde byl někdo komu vysvětlovat jak se dostat na nejznámější kanál na divokou vodu v ČR, ale pokud tomu tak je link na stránky slalomového kanálu v Tróji Vám poradí jak nalézt cestu. Hospoda je zamluvena od 18.00 hodin do pozdních ranních, takže čas na pořešení kdo co letos poslal nebo kdo vymyslel hustší trik bude habadej.

Datum této akce se opět zvolil na pátek 9.11.2007, tak si tento termín napište červenou tužkou do diáře, jelikož by bylo více než nemilé propásnout setkání s vodáky ze všech koutů České republiky a i dalších zemí.

Co na Vás bude čekat? Tak jako v loňském roce vše začne výroční schůzí CNAWRu a hned po té už bude čas na řešení výše zmiňovaných věcí a nejen těch, hlavně však přijde série krátkých filmů, která by měla ukázat co nejvíce z letošních aktivit všech našich kamarádů. Filmů je letos o poznání více a destinace jsou více než zajímavé.

Předběžný přehled filmů

  • Jakub “Čůro“ Němec – Zimní výlet do Galície
  • Eda Doskočil - Jarní Španělsko
  • Honza Špindler - průřez freestylovou sezonou 2007
  • Petr Kašpar - Devils extréme race
  • Bratři Andrassyové – výlet na Bílý Nil
  • Honza Kolář – Norsko za velké vody
  • Kluci z Valmezu – Snow kayaking
  • Petr Kašpar – Expedice OmO 2007

Pokud by jste rádi prezentovali i Vy, co jste letos dali nebo co se Vám povedlo, tak pište Edoj Doskočilovi na adresu eda(zavináč)vodaci(tečka)cz, on už Vám řekne co a jak si to představuje.

Bude se na Vás tedy moc těšit až se zase ještě před tou zimou opět sejdem.

Měj te se krásně a začátkem listopadu v Troje.

Typ článku: