Proč být členem CNAWRu

Opět je tu začátek nového roku a s tímto obdobím každoročně přichází nepříjemná povinnost spočívající v placení nejrůznějších příspěvků. Ani CNAWR není výjimkou. Věřím, že spousta z vás tak bude v blízké době, anebo i v průběhu roku, přemýšlet o tom, zda bude v tomto roce členem a bude si klást otázky: „Vyplatí se mi to? K čemu mi členství bude a co mi přinese? Vím, že členové mají nižší startovné na závodech, ale co když se nebudu moci zúčastnit hned prvního závodu? Bude to pak ještě mít cenu?“

Vězte, že zaplacení příspěvků je jednou z forem vyjádření podpory a zároveň jednou z možností, jak CNAWR získává prostředky na svou činnost. Členství v CNAWRu však neznamená pouze výdaj v podobě příspěvků, přináší i nezanedbatelné benefity. Jednou z výhod je sleva na závodech, další je možnost uskladnění lodi v bunkru. Jako člen máte také možnost získat celoroční permanentku na kanál za velmi zvýhodněnou cenu. V neposlední řadě, díky vašemu členství mohou být pořádány závody, není to samo o sobě velká výhoda?

Akcí, které CNAWR pořádá či se na jejich pořádání podílí (závody, ygstrs, tréninky), se jistě můžete zúčastnit i jako „nečlenové“, ale… No to je již na každém, jak se k tomu postaví. Ale nebýt členů CNAWRu, a to bez rozdílu, bylo by otázkou, zda by se vůbec nějaké akce konaly.

Pro mne osobně je však vaše členství především signálem, že fungování CNAWRu má stále smysl.

Tak už víte?

Typ článku: