Povodeň 2013 - Bunkr Recovery II

Ahoj ve spolek,

máme po povodních a trochu se zpožděním je zde shrnutí situace kolem bunkru. Bunkr je uveden do jakž takž použitelnýho stavu, zabralo to 2 dni práce a já děkuji všem co přišli pomoc. Speciálně děkuji Sixťákovi, který nemá loď v bunkru, ale moc nám pomohl jak prací tak vybavením. 

Uklízet přišlo méně lidí než slibovalo, a zarazil mě malý průnik množiny lidí co uklízeli a množiny lidí co měli v krakorci loď plnou bahna.  Lodě jsme umyli, a hydro vyprali v řece. Žádám všechny, co tam mají hnusné hydro aby si ho odnesli.

Je třeba aby někdo kdo tomu alespoň trochu rozumí prohlédl v bunkru el.rozvody a posoudil jestli je to dobrý nebo je třeba s tím něco udělat. Někdo se mi prosím ozvěte.

Ještě jednou díky všem bunkrovníkum a hlavně nebunkrovníkům, kteří  nám přišli pomáhat.

Zdraví Bunkrmajstr

Photo by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka VohradskýPhoto by Jirka Vohradský

Typ článku: 

Tagy: