HIKO Youngsters camp 1

Obrázek uživatele Zíbí

Léto je tu a s ním i první ze dvou HIKO Youngsters kempů. Letošní 3. ročník se bude opět konat v Praze  a akci jsme se snažili pro Vás ještě vylepšit!

V termínu  26.-27.7. 2014 pořádá www.pirate-production.cz za podpory www.hiko.cz a www.cnawr.cz kemp pro začínající, ale i již mírně pokročilé kajakáře.

Nezáleží na tom, zda umíte eskymáka, nájezd do vracáku, nebo dokonce loop! Zúčastnit se může každý a to jak úplný začátečník tak i pokročilý kajakář. Během víkendu budete trénovat pod vedením instruktorů ve skupinách rozděleni dle výkonnosti, po večerech si  povíme při přednáškách pár věcí o pádlování a každý den pro Vás budou také připraveny závody o hodnotné ceny, které zvládne opravdu každý. V sobotu i neděli bude vyhlášen a oceněn „Best rider of the day“.

Zázemí kempu poskytne HG sport přímo vedle slalomové dráhy. Občerstvení a grilování zajistí Boulder v síti. Během závodů a tréninků nám bude energii dodávat Red Bull. Po celou dobu kempů budou účastnící mít možnost testovat vodácké oblečení HIKO, kajaky od firmy ZET a pádla značky ROBSON.

Přihlášky zasílejte na  kemp[at]pirate-production[dot]cz  (Jméno, rodné číslo, termín kempu, variantu)

Počet míst je omezen na max. 50/kemp, takže s přihláškami neotálejte.

Cena1000 kč ( zahrnuje: kempovné, pronájem kanálu, sobotní grilování, 2 závody, testování produktů,instruktory)

             950 kč (cena bez sobotního grilování)

V případě uhrazení zálohy 200kč do 20.7. 2014  sleva 50kč! Prvních 10 účastníků, kteří zašlou zálohu získají originální tričko zdarma!

Zálohy zasílejte na č. účtu: 43-5375100297/0100

                                     v. symbol: rodné číslo

                        zpráva pro příjemce: jméno a příjmení

Neváhejte a přijeďte se něco naučit, najít nové přátele a hlavně si užít víkend na vodě. Přijet můžete jak sami, tak klidně i s partou lidí, či celým oddílem.

Více informací s detailním programem naleznete na WWW.PIRATE-PRODUCTION.CZ a neboWWW.CNAWR.CZ popřípadě dotazy pište na Ondra[at]pirate-production[dot]cz

Datum: 

26.07.2014 (Celý den) - 27.07.2014 (Celý den)

Typ akce: 

Štítky: 

Playspot: