Úklid Kamenice

Neuběhl ani jeden týden, co mě na HYDROwebu velmi oslovil jeden článek – Víkendové Kamenice a zejména rozjetá diskuze u něj.

Uplynulo pár dní, a celá diskuze je více než aktuální. Během Orkánu Kyryl, který napáchal spousta škody na celém území naší republiky došlo i na naši oblíbenou Kamenici. Dnes ráno mi volal Hájos s těmito slovy „V neděli jsem mluvil se Smolkou z Bohemky. Po orkánu je tam cca 12 stromů, které bychom nějak měli rozřezat a poslat po vodě dolů nebo na břeh. Pracovní termín je teď víkend 2.–3. února, tedy za 14 dní, pokud bude kleslá voda a pokud nebude metr sněhu“.

Takže důležitý termín – 2.–3. února. Je potřeba maximum lidí, maximum řetězovek, lan a seker. Někam se bude muset asi přejíždět na člunu nebo v kajaku. Zkus te sledovat počasí a stav v Kamenici a zmobilizovat nějaké makáče na víkend 2-3 února. Veškeré informace ohledně materiálu a počtu osob pište na sprdoch[at]seznam[dot]cz nebo info[at]hgsport[dot]cz !!

Další termín se plánuje těsně před Kamenicí buď 7. nebo 14.4. Vše závisí na počasí. Co se týče úklidu odpadků, záleží na sněhu. Pokud sníh nebude budou přistaveny kontejnery a i v tomto případě bude každá pomocná ruka dobrá. Aktualní informace naleznete zde na těchto stránkách !!

Takže Ahoj na Kamenici, potkáme se tak jak to mnozí z nás ještě neznají, a třeba se nám to i zalíbí a stanou se z nás stromolezci a popeláři….

Type of teh article: