Add new comment

Cnawr-člen versus nečlen

Je to problém. Souhlasím s tím, že pro jezdce kteří se chtějí prosadit ve světě je stěžejní jezdit na zahraniční závody. To stojí peníze. Cnawr se snaží dělat a pomáhat dělat závody doma (a když to jde tak i pomáhat našim reprezantům). To stojí peníze.

Cnawr stále bojuje o své místo na slunci mezi slalomářema, raftařema, sjezdařema, turistama...I když to vypadá, že nás berou,tak to tak zatím není a my se to snažíme změnit a jediná věc jak toho dosáhnout je silná členská základna...nic víc nic míň. A když je celá repre členem Cnawru je to pro nás další páka.Myslím, že všichni současní top jezdci si své ostruhy vyjezdili i na Cnawr závodech, spotech. Teď už to jde, jezdit hodně venku, doma hodně trénovat s lidma který jsme před pár roky neznali a bejt free a nesvázaný nějakým oddílem. Ale to vám ten Cnawr je tolik proti srsti, že mu nechcete pomoct ani členstvím. Je mi to dost líto.

Cnawr se samozřejmě snaží podporovat repre, ale nemůže to dělat na úkor domácích závodů. Nejlepší způsob jak tohle prodiskutovat je přijít na schůzi, zrovna tenhle čtvrtek máme schůzi v boulderu budete vítáni.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.