Add new comment

nehádejte se a řekněte kd…

nehádejte se a řekněte kdo sakra jede , já toje zatím jeden,Rosťo podmiňuješ svou účast účastí Káji nebo ne , Maci pojedeš pádlovat nebo lyžovat?
Jenom připomínám že tuto formaci(zatím pouze virtuální bohužel) jsme vytvořili především pro ježdění po řekách potažmo potocích a pro lidi kteří budou tuto činost vyvíjet ostošest, lidé (jedno jestli holky kluci nebo partneři partnerky...) nepádlující se v případě rozhodování jestli jet na další řeku nebo radši dříve domu když je zrovna náhodou hnusně rozhodují většinou pro pro ně pohodlnější variantu ( samozřejmě já bych to nedělal jinak) proto jsem pro aby na akce RCH. jezdili jen stejně , nebo alespoň podobně smíšlející lidé= pádleři
Samosebou že budeme jezdit i na pohodovější akce ale ty bych nezaštiťoval názvem RCH. protože tobychom pak sklouzli do jiné roviny , když už jsme jednou řekli a všude rozhlásili že jezdím (budeme jezdit)těžkou vodu atd. tak bych se toho držel , myslím že tohle si snad myslíme všichni nebo ne ? takže jsem to vlastně ani nemusel psát , ale znáte mě mám vás rád a rád si s vámi popovídám , ale radši o tom jestli dáme Brandi nebo Oetz a ne jestli vezmem holki nebo ne, jasně že nebo ne!(jedině když budou pádlovat na krýkofce, jasný?!)
Takže kdo jede??????????

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.