Submitted by PePe z Pluta on
V sobotu 4.řijna proběhne v Orlickém podhůří zamykání oblíbeného spotu Sopáč a Tiché Orlice.
Program zní asi takto:
- v sobotu v 10:00 sraz pod Lanšperkem u učeliště na parkovišti.
- ke splutí nás čeká asi 6ti kilometrový úsek, který se postupně bude zvyšovat, protože pro všechny vodáky je PIVKO ZDARMA kolik hrdlo ráčí
- po splutí tiché Orlice malé občerstvení v podobě dobré česnečky a něčeho dobrého na zahřátí po malém občerstvení se všichni zájemci o freestyle přesunou na Sopáč kde si užijí svou pravidelnou dávku freestylu
- po celodenním pádlování proběhne pořádná párty na Sopáči nebo na Džbánu (dle počasí)
Tak abych to shrnul...........PIVKO ZDARMA, ODVOZ z Tiché Orlice na Sopáč také Zajištěn, aby někomu nebylo líto že si nemůže dát to pivko.
Tak doufám že vás dojede co nejvíce.
Comments
Zamykani sopace
Submitted by cervajs on
Nazdarek- pro ty co nevedi odkud by se melo jet to zamykani orlice tak je sraz v Dolnich Libchavach u restaurace U Dzbanu v 9:00. A jeste jsem zapomel ze na sopaci bude pecene prasatko!!!!!!!!!!!!!!
Super akce, kdo nebyl,
Submitted by Grázl on
Super akce, kdo nebyl, prohloupil :-)
Jeste aby n grazliku jinac
Submitted by cervajs on
Jeste aby n grazliku jinac diky vsem co jste prijel.ted jsem dodelal videjko tak ho dam na net a hodim sem odkaz.