Přidat komentář

BLISS-STICK v ČR nově

Společnost Hiko začala do ČR dodávat kajaky novozélandské firmy Bliss-Stick, které použili naši vodáci při expedici Alaknanda 2006. Lodě této značky proslavuje Honza „Zajíc“ Lásko, který na Bliss-Sticku jezdí již delší dobu a který má na svém kontě mnoho odvážných kousků, včetně pokoření Huka Falls, když jimi protékalo 250 kubíků vody.

Příspěvek spadá do kategorie tiskových zpráv.

kajaky Bliss-stick v prodejně Hiko

Stěžejními modely značky jsou kajaky Mystic a Scud. Právě na Mysticích sjeli Alaknandu čeští kajakáři. Mystic je ideální kajak k vícedenním sjezdům a expedicím, kdy k uložení potřebného vybavení využijete spoustu místa v zádi i ve špičce.

Mystic je stabilní loď vhodná i pro začátečníky, jelikož odpouští spoustu chyb.

 Mystic

Scud je krátká creekovka s plochým rodeovým dnem, rychlá a obratná, ale i na vlně si sním užijete spoustu zábavy.

 Scud

Mystic i Scud nyní koupíte za lákavých 28 990 Korun. Nabídku kajaků na řeku doplňují dnes již klasické modely Huka a Mac, jejichž velice zajímavá cena 26 990 Korun ulehčí Vaše rozhodování při koupi nového kajaku. V sortimentu značky nechybí ani pořádná rodeovka. RAD, která se vyrábí ve čtyřech velikostech, takže si jistě vybere jak drobná dívka, tak i dvoumetrový borec. Velmi oblíbené kajaky, které se cítí jako doma v každém válci a vlně stojí 26 990 korun.

 Huka

Všechny výše jmenované modely Bliss-Stick jsou již nyní skladem ve Vodáckém centru v Praze na Pankráci a kterýkoliv z nich si můžete po domluvě před koupí důkladně otestovat (za běžných podmínek půjčovny lodí Vodáckého centra Hiko sport).

 RAD

Tisková zpráva nemusí vyjadřovat postavení ani názory CNAWRu.

Typ článku: 

CAPTCHA
Slouží k ověření, zda jste skutečný návštěvník a k zabránění spamu