Přidat komentář

Omezení na Kadani

Jako ředitel závodu a despotický předseda CNAWRu v jedné osobě zavádím několik omezujících pravidel pro závod v Kadani. Předem vám děkuji za jejich respektování. Může se Vám to nelíbit, můžete s tím i nesouhlasit ale to je tak jediné co proti nařízení můžete dělat.

Drastická omezující pravidla platící pro ostrov u Mlýna v Kadani během víkendu 13. - 15. 05. 2011

1. Absolutní zákaz rušení nočního klidu

Vím, že chci hodně, ale nejde to jinak. Vodáci z Kadaně nám půjčili svůj ostrov. Nic za to nechtějí, jen slib že nebudou muset řešit zpětně žádný konflikt z místní byrokracií. Ten slib sem jim dal já. Uzavřel jsem dohodu, že nebude žádné rušení nočního klidu. Jinými slovy přes den si dělejte co chcete (v rámci možností) ale kolem 22h bude ticho.
Tímto povolávám k branné povinnosti Vohraďáka, Špíndlíka, Čura a Wallyho a žádám je pomoc při zajištění pořádku.

2. Nulová tolerance k volnému pobíhání havěti

Ne všichni sdílejí vaši lásku k psům, dětem, kočkám atd… Proto vás prosím, pokud tedy nevydržíte víkend bez vašich miláčků, myslete na to ať nikoho neobtěžují.

  • Pes bude na vodítku a bude mít košík!
  • Dítě bude mít rodiče, nebo někoho kdo si ho bude hlídat.
  • cikáňata a ostatní si budou čichat ve sklepě, ne na ostrově
  • O Bubáče se pokusí postarat sestra atd…

Kdo nebude nařízení respektovat pošlu na něj Ondru Křivánka a ten se na něj podívá přísným pohledem. Po prvním varování následuje odvoz do útulku.

3. Pouze jeden oddíl

Můžete startovat pouze za jeden oddíl. Je mi jedno za co to bude, jestli za místní zelinářský krámek jenž vám nabídne jahody se slevou, nebo za nejlepší loděnici. Oddíl bude jen jeden, ostatní zítra smažu. Jako psedo-bafunář budu velmi rád, za co největší počet startujících za oddíly registrované pod ČSK.

4. Zrušení závěrečné ceremonie

Ruším závěrečnou ceremonii včetně vyhlášením výsledků a tomboly. Vím, že to ode mne není hezký. Promiňte mi to prosím. Chci stihnou hokej a doufám, že až ten večerní ;-) Tombolu přesouvám na závod do Prahy (20.08. - 21.08.), kam vás tímto srdečně zvu.
Vyhlašování vítězů ruším bez náhrady. Domnívám se, že vyhrají Ti nejlepší. Tím budou vědět, že jsou nejlepší a předpokládám, že je to pro ně lepší odměna než diplom. Diplom, který stejně zmačkaj a ztratí ještě než dojedou domů.
Až budete jednou pořádat závod, vyhlašujte si co uznáte za vhodné.

Děkuji za pochopení, nesouhlasíte-li prosím nejezděte.

Typ článku: 

CAPTCHA
Slouží k ověření, zda jste skutečný návštěvník a k zabránění spamu